Просування сайту за допомогою бірж покупних посилань.


При просуванні сайту під ключові запити в ТОП пошукових систем, потрібно використовувати біржі покупних посилань. Купуючи посилання в таких біржах, як правило, йде, як би, природне обростання посилальною масою, що сприятливо позначається на положення сайту в ТОП. Самому шукати, домовлятися, мінятися посиланнями є дуже трудомістким процесом, тому першим кроком у просування сайту повинна стати робота з біржею. Бірж в Інтернеті багато, так що є вибирати з чого.

Перед тим як купувати посилання, оптимізація сайту, повинна бути проведена, бо результат був очікуваний буде видно досить не скоро. Без оптимізації, сайт може не увійти до ТОП всіх пошукових систем, що, тим самим, не дасть потрібного приросту відвідувачів.

Працюючи в біржі, вибирати донорів краще вручну. Можна самому оцінювати сайти донори за мірками їх трастовості і тим самим, можна самому вибирати майданчики, які на наш погляд, будуть краще інших працювати.

Купуючи на біржах місця під свої посилання, можна бути повністю впевненим, що посилання буде розміщена на сайті-донорі і що гроші не пропадуть дарма. Не потрібно вручну перевіряти знаходження посилань на сайтах-донорах, система сама перевірить і якщо її там не буде, то система не відніме з нас ні копійки.

Закуповуючи місця під свої анкори, з часом збільшиться кількість сайтів, сторінки яких будуть посилатися на просувну сторінку. Їх вплив на видачу буде істотним і безпосередньо залежатиме від кількості проданих посилань.
Перший результат при сьорчі в пошукових системах, можна буде вже спостерігати за два тижні, що допоможе визначити, чи потрібно ще докуповувати місця або змінити методику вибору майданчиків.

Пошукові машини, індексуючи сайти-донори, піднімуть, які просуваються під певні запити, сайт як можна вище в топі. Насолоджуватися повноцінним результатом роботи з біржею можна буде місяців через шість.
Якщо не забувати поповнювати грошовий баланс, то біржа буде цілодобово стежити за наявністю розміщених посилань, а нам, тільки залишиться милуватися своїм сайтом у топі пошукових систем.


29 Апр, 2011

Добавить комментарий